پشتیبانی: 44954896 - ساعات کاری: 8:00 الی 15:30

همکاری با صاحبان کسب و کار

بُرد - بُرد - بُرد (فروشنده، خریدار و تخفیف یاب)

در صورتی که شما از صاحبان و یا مسؤلین شرکت های ارائه دهنده ی خدمات و یا کالا می‌ باشید، تخفیف یاب شما را به همکاری دعوت می‌ کند. ما تضمین می‌ کنیم که همکاری با تخفیف یاب برای شما پربازده باشد، زیرا موفقیت ما در هر تخفیف مان در گرو موفقیت شماست. مطمئنا شما همواره به دنبال جذب مشتریان جدید و بیشتر هستید. به طور معمول این کار احتیاج به پرداخت هزینه و انجام امور تبلیغات دارد. تخفیف یاب برای تجارت و یا فعالیت شما تبلیغ کرده، و جذب مشتریان جدید را برای شما تضمین می‌ کند و برای این کار هیچ گونه هزینه ای دریافت نمی‌ کند.
روش کار ما به این صورت خواهد بود که ما با همکاری شما و متناسب با نیازهای فعلی شما بسته ای برای فروش آماده خواهیم کرد و اقدام به تبلیغ و فروش آن بسته خواهیم کرد. سپس تخفیف یاب در بخشی از فروش شما سهیم خواهد شد. در این روش، ما تنها در صورتی موفق خواهیم بود که شما به موفقیت برسید. جذب مشتری جدید از طریق شیوه مرسوم تبلیغات نه تنها هزینه بر بوده، بلکه زمان بسیار زیادی نیز می‌ طلبد. شما در همکاری با تخفیف یاب پس از رسیدن به توافق می‌ توانید تمامی کار و زمان مورد نیاز برای آماده‎سازی تبلیغات، جذب مشتری و انجام امور فروش را به ما بسپارید و زمان و نیروی انسانی خود را صرف بالا بردن سطح رضایت مشتریان خود نمایید تا ایشان تبدیل به مشتریان دائمی شما گردند.

در صورت تمایل به همکاری با ما لطفا اطلاعات کاملی از محصول و یا سرویس مورد ارائه خود را برای ما به آدرس [email protected] برای ما ارسال کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

همکاری با تخفیف یاب به سود شماست!

موارد دیگر