پشتیبانی: 44954896 - ساعات کاری: 8:00 الی 15:30

سوالات متداول

تخفیف یاب چیست؟

تخفیف یاب یک وب سایت تخفیف گروهی است که هر روز به شما یک پیشنهاد جدید با یک تخفیف فوق العاده می دهد. اگر نام کالا یا خدمات پیشنهادهای ما برای شما آشنا بود، خبر خوب ما برای شما تخفیفی بین 30 تا90% برای چیزی است که منتظرش بوده اید و اگر در پیشنهادهای ما با نام های جدیدی مواجه شدید، حتما و با دقت بیشتری آن ها را بررسی کنید. اعضای تخفیف یاب در انتخاب های خود بسیار سخت گیرانه و با وسواس هستند.

چرا باید در تخفیف یاب ثبت نام کنم؟

هر پیشنهاد تخفیف یاب به مانند یک حراج فوق العاده است و تنها برای زمان محدودی قابل خریداری است. با عضویت در تخفیف یاب ما پیشنهادات روزانه امان را برای شما ای میل و پیامک می کنیم و شما می توانید بدون مراجعه به سایت و با اطمینان از تمامی پیشنهادات با خبر شوید.

خرید از تخفیف یاب چگونه است؟

بسیار ساده! کافی است بر روی دکمه خرید کلیک کرده، خرید خود را نهایی کنید و سپس در سامانه بانکی هزینه کوپن را پرداخت نمایید. کوپن شما در قسمت سفارشات من قابل مشاهده و چاپ است.

پس از خرید یک کوپن چه اتفاقی می افتد؟

کوپن شما در قسمت سفارشات من قابل مشاهده و چاپ است، هم چنین یک نسخه آن به شما ای میل خواهد شد. علاوه بر این شما این امکان را خواهید داشت که کوپن خریداری شده را برای هر کس که می خواهید ای میل کنید. البته توجه داشته باشید که هر کوپن تنها یک بار قابل استفاده است.

چگونه از کوپن خریداری شده استفاده کنم؟

هر کوپن شامل دو شماره سریال می باشد. شما برای استفاده از کوپن خود کافی است که این دو شماره سریال را به همراه داشته باشید. پس با در دست داشتن این دو شماره سریال بر روی کاغذ، بر روی نسخه چاپی کوپن و یا حتی بر روی تلفن همراه خود می توانید به فروشگاه، شرکت، مجموعه، رستوران و ... مورد نظر رفته و با ارائه شماره سریال ها از سرویس خریداری شده خود استفاده کنید.

کوپنی که خریده ام تا چه زمانی قابل استفاده است؟

به طور کلی کوپن های هر پیشنهاد، 24 ساعت پس از به حد نصاب رسیدن آن پیشنهاد قابل استفاده می باشند. مدت زمان اعتبار پیشنهادهای مختلف متفاوت است، اما معمولا شما برای استفاده از کوپن خریداری شده خود چندین ماه فرصت دارید.

نام کاربری و یا رمز عبور خود را فراموش کرده ام

نام کاربری شما همان ای میل شماست. در صورت فراموش کردن رمز عبور خود می توانید اینجا کلیک کنید. با وارد کردن ای میل خود، لینک تغییر رمز عبور برای شما ارسال خواهد شد.

چگونه از امنیت اطلاعات بانکی خود مطمئن باشم؟

شما هنگام پرداخت هزینه ها به سامانه پرداخت اینترنتی فرستاده می شوید، در نتیجه تخفیف یاب هیچ گونه اطلاعاتی در ارتباط با حساب و کارت بانکی شما نخواهد داشت. هم چنین، سامانه پرداختی ما سامانه بانک سامان بوده که از پیشروترین و امن ترین سامانه های پرداخت اینترنتی در کشور می باشد و شما می توانید با خیال آسوده از آن استفاده نمایید.

اگر در فرایند خرید و پرداخت با مشکل مواجه شدم چه کاری باید انجام دهم؟

اصلا نگران نباشید، با ما تماس بگیرید و ما مشکل را ظرف 24 ساعت برطرف خواهیم کرد.

امکان خرید کوپن ها به عنوان هدیه وجود دارد؟

بله! شما می توانید کوپن خریداری شده خود را در قسمت سفارشات من به عنوان هدیه برای هرکس که دوستش دارید بفرستید. برای انجان این کار کافی است نام و ای میل آن شخص را وارد کنید. با انجام این کار یک نسخه از کوپن شما بدون ذکر مبلغ پرداختی به آدرس ای میلی که وارد کرده اید ارسال می شود.

چه کسی می تواند از کوپنی که من خریده ام استفاده کند؟

هر کسی که شما بخواهید. کافی است که از قسمت سفارشات من، کوپن خود را به عنوان هدیه به عزیزتان ای میل کنید و یا دو شماره سریال کوپن و نام و نام خانوادگی خود را به هر کس که می خواهید بدهید تا از طرف شما از آن کوپن استفاده کند.

اگر پس از خرید یک کوپن پشیمان شدم، می توانم آن را پس بدهم؟

بله! کافی است با ما تماس بگیرید. شما پس از خرید هر کوپن تا 48 ساعت فرصت دارید که نظر خود را عوض کنید و ما معادل مبلغ پرداختی شما به شما اعتبار خرید در تخفیف یاب خواهیم داد. شما می توانید از این اعتبار برای خرید های بعدی خود در تخفیف یاب استفاده کنید. در صورت درخواست بازگشت پول تخفیف یاب مبلغ ۳٪ برای پرداخت کارمز بانکی و سایر کارمزد ها کسر کرده و ما بقی را به حسابانکی شما انتقال خواهد داد.

شرایط استفاده از پیشنهادهای گذشته چگونه است؟

متاسفانه هر پیشنهاد تنها در زمان محدودی فعال است و پس از آن امکان استفاده از آن مقدور نیست. به همین خاطر ما از شما می خواهیم که با وارد کردن ای میل خود در خبرنامه ما عضو شوید تا از تمامی پیشنهادات در موقع مناسب با خبر شوید.

موارد دیگر